- Giriş Yap

Büyük Amerikan TutulmasıAstrolog Yasemin

21 Ağustos Türkiye saati ile 20:30 da Aslan burcunun 28d 53d sında ABD+den izlenebilecek TAM TUTULMA meydana geliyor. Sepherial’e göre aslan burcundaki bu tutulma şehirlerde felaket, baskı, sıkıntılar, yağmalar ve kutsal yerlere saygısızlığı sembolize eder.

Bu büyük Güneş Tutulması ABD’yi doğrudan etkileyeceği gibi, Trump’ın da yükseleninde Mars’ı ile kavuşum yapmakta. Güneş tutulmalarının Başkanların, Kralların düşüşüne sebep olacağı çoğunlukla öngörülse de burada, ortaya çıkacak olumsuzluğu bir şekilde atlatma gücü olduğunu düşünüyorum.

Eğer Trump’a karşı terörist bir saldırı söz konusu olursa, bazı arkadaşlarımızın da dikkat çektiği gibi 3. çocuğu risk altında fakat bir şey olacağını zannetmiyorum.

Hakkında soruşturmalar, terör saldırısı gibi olaylar yaşaması mümkün olduğu kadar ABD de ortaya çıkacak felaketten dolayı da etkilenebilir ama bu tutulmayı kendisine karşı her türlü baskıya rağmen doğru kullanacağını, iddialı girişimleriyle Trump’a başarı, düşmanlarına ve siyasi karşıtlarına mutsuzluk getireceğini öngörüyorum.

Tutulma ABD yi boydan boya geçerken üç ev ziyareti olacak. 11. Evde kongre, 10. Evde Başkan ve iş dünyası, 9. Evde mahkemeler, hukuki ve etik konuları gündeme getirecek.

Washington’a göre çıkarılan haritada ise tutulma ABD nin 9. Evine düşmekte. Yüksek mahkeme, anayasa, hukuk konuları ABD gündeminde olacak. Burada Kongre Başkanı ile ilgili beklenmedik insan yapımı bir felaket yaşanması veya anayasal sorgulamalar ortaya çıkabilir. Gerçek zorluk ABD için bu durum olacaktır.

Doğal felaketler ise +- 2 şer hafta içinde tutulmanın tam veya kısmi izlendiği her hangi bir şehrinde ortaya çıkabilir. Bu; deprem, kalabalık bir lokasyonda çoklu ölümlere sebebiyet verebilecek kasırga veya terör olarak ortaya çıkacaktır.

1999 da Türkiye’den izlenen tam tutulmanın bu seriye ait tutulması olan 21 Ağustos tutulmasının Los Angeles fayını harekete geçirmesi muhtemel.

Ayrıca bu günlerde İon denizi, Akdeniz hattında da deprem veya bir felaket mümkün. Tutulmadan Rusya, Almanya, Hindistan, Suudi Arabistan gibi ülkeler de etkilenmekte.

Tutulma anının Ankara’ya göre çıkarılmış haritasında ise Satürn ve Neptün izdüşümleri (+- 300km) Trakya /İstanbul /Bodrum üzerine izdüşmekte. Bu hat üzerinde deprem faaliyetlerinin devam edeceğini, Sular veya zehirlenmelerle ilgili olayların yaşanacağını; Şiron’un izdüşümünün ise (+-300km) Düzce /Antalya hattından geçişinin inanç sistemleriyle ilgili geçmişte üstünde durulmamış bir takım olayların inanç sistemini savunmak adına ortaya çıkabileceğine işaret eder.