- Giriş Yap

Hakkımızda


Yıldız Hanzade, İstanbul’ da doğdu. Siyasal Bilgiler eğitimini tamamladıktan sonra, Sosyoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlayıp, Psikoloji yüksek lisans eğitimine başlayarak 1992 yılında mezun oldu. 35 yıllık çalışma hayatında çeşitli firmalarda üst düzey yöneticilik yapan Yıldız Hanzade, profesyonel olarak yaşam ve kariyer koçluğunu da kariyer yaşamına dahil etti.

Bu talep zamanla daha da artmaya başlayınca bir web sitesi kurma fikri kafasında şekillenmeye başladı. Kuvvetli hislerinin koçluk yaparken ona çok yardımı olmasından dolayı, spirütel olaylara ilgi duymaya ve araştırmaya başladı. Sonuç bugünlere geldi; koçluk ve danışmanlık amacıyla yola çıkılan sitemiz, bünyesinde astroloji, yıldızname, rüya yorumu, tarot, katina, kahve falı yorumlama gibi birçok faal alanı kapsayan bir site haline geldi.

Yıldızname ailesi için “fal bahane, muhabbet ve dostluk şahane”. Dileklerinize herzaman dürüst ve samimi bir yaklaşım ve içtenlikle cevap vermeye çalışacağımız için bu enerjinin sizlere de yansıyacağına inanıyoruz.

Aklınıza gelen güzel şeyleri dillendirin, bakarsınız yol olur, niyet olur, hallolur…

Yıldızname.com.tr dostluğu, büyük bir aile olmayı hedefleyen ve bu hedefini gerçekleştirmek için sizlerle bütünleşen, sıcak, samimi ve güzel bir aile. Hep birlikte büyümek dileğiyle, hoşgeldiniz ailemize…

 

Sevgilerimle,

Yıldız Hanzade